CO dělám, když je mi mizerně

10. srpna 2012 v 14:05 | GG
Momentálně se cítím trochu lépe (pokud jste četli můj včerejší příspěvek, tak jistě víte o čem mluvím), protože jsem použila právě jednu metodu ze seznamu uvedeného níže - NAKUPOVÁNÍ. Pokusím se Vám shrnout, co nejčastěji dělám a co mi pomáhá "se obveselit a zahnat chmury". Píšu z hlavy a jak mě to zrovna napadne, když si na něco ještě vzpomenu, napíšu to do komentářů.

Přátelé
Určitě hodně pomůže, když si promluvíte s blízkou osobou, jak se říká "v nouzi poznáš přítele", a párkrát se mi už stalo, že jsem takto odhalila "falešné" přátele, kteří se na Vás vykašlou, když to nejvíce potřebujete. Na takové lidi je nejlepší zapomenout a hledat si přátele, kteří za něco stojí.

Nakupování
Nevím jak vy, ale já mám skolny k shopaholictví. Dobré na tom je, že když jste smutní, něco si koupíte a je Vám líp. Stačí jenom drobnost a pokud nemáte moc peněz, můžete prolézat secondhandy (zrovna dnes jsem tam sehnala super top =)) Navíc nedávno jsem se dočetla, že nakupování prý prospívá zdraví a prodlužuje život. No, nevím kolik je na tom pravdy, ale stojí za to občas něco takového podniknout. Je na Vás, jestli nakupujete radši sami nebo s kamarády. Já si myslím, že s nakupování s kámoškama je rozhodně větší legrace!! Také Vám mohou poradit, když se nemůžete rozhodnout. =) A navíc, když si koupíte nějaký pěkný "ohoz", rozhodně Vám to zvýší sebevědomí.

Hudba
Prostě miluju hudbu. Písničky poslouchám podle nálady, takže když je mi "mizerně" mám náladu spíš na smutné songy. Ale co Vám budu povídat, určitě to znáte.

Čokoláda
Miluju čokoládu. Když je Vám smutno, je to Váš přítel. Nevýhodou je, že možná trochu přiberete. Mě osobně je to úplně jedno, život je moc krátký na to, abyste řešili nějaké to kilo navíc (samozřejmě pokud to neovlivňuje Vaše zdraví, to už byste s tím asi měli něco dělat).

Kreslení
Nevadí, že nejste zrovna talent na kreslení, to já taky nejsem. Z hlavy toho moc nenakreslím, ale když se mi chce kreslit, najdu si nějaký obrázek na googlu a snažím se ho překreslit.

Pohyb
Určitě jste už slyšeli o serotoninu, tzv. hormonu radosti, který se uvolňuje při sportu. Ale má to i další výhdy. Při běhu se vyblbnete a je Vám potom líp. Nebo si chodím na tenisové kurty zapinkat o zeď, to je super, když jse na někoho naštvaní - představujte si, že míček je jeho hlava. I obyčejná procházka pomůže - vypadnete na chvíli z domu - já to dělám docela často, když už to doma nemůžu vydržet. V poslední obě je trendem Zumba. Párkrát jsem na ní byla s kámoškou, musím říct, že jsme se opravdu vyblbly, sice jsme tancovaly uplně něco jiného, než lektorka, ale o to přece nejde =).

Deník
Pokud se nechcete svěřovat lidem, deníček je super. Občas, když mám pocit, že se na mě v mém životě vše hroutí, svěřím se deníku. Tím se to sice nevyřeší, ale tzv. se vypíšete a hned je Vám líp. Taky si tím všechno srovnáte v hlavě. Jen si dávejte pozor, aby si to nepřečetl někdo další (pokud ho tedy nechcete někomu ukázat). Já mám pro případ, že by ho někdo našel, deník se zámkem a mám ho ukrytý na "tajném" místě =).

Tak to jsou asi nejčastější způsoby konfrontace s mým osudem. Možná si ještě na něco vzpomenu. Kdyby Vás napadlo něco dalšího, tak zanechte prosím komentář. Samozřejmě mě napadají poněkud drsnější způsoby jako zabít nenáviděnou osobu, ale to "bohužel" nejde. Takže jestli se chcete o něco podělit, tak ať je to v souladu ze zákonem, atd. =D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | 10. srpna 2012 v 14:51 | Reagovat

když je mi mizerně ttak taky nakupuju různý blobosti :D :D :D

2 Eliskaa Eliskaa | 10. srpna 2012 v 15:10 | Reagovat

Miluji nákupy s kamarády !!!!!
Vždy si s kamarádkou něco koupíme a pak zajdeme na oběd do čínské restaurace .
No prostě super :D :D :D

3 Grace Greensleeves Grace Greensleeves | Web | 10. srpna 2012 v 15:22 | Reagovat

Čína je fakt super, mňamka :D Ještě mě napadlo, že se hraju hry nebo se koukám na filmy a seriály, o tom taky někdy napíšu článek... =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama